Myślisz o zawodzie trenera, ale nie wiesz od czego zacząć?
Masz za sobą już pierwsze doświadczenia jako trener, ale chcesz więcej?

Akademia Trenerów Biznesu
Trainer's Essential Skills

- najbardziej biznesowa akademia trenerów!

Akademia TES to jedyny w Polsce intensywny program szkoleniowo-stażowy dla przyszłych trenerów. Jako jedyna Akademia Trenerska, TES została nagrodzona przez Krajowe Ramy Kwalifikacji za efekty kształcenia.

CZYM JEST TES?

Akademia Trainer’s Essential Skills jest innowacyjnym projektem skierowanym do osób planujących rozpoczęcie kariery trenera biznesu. Łączy on w sobie cechy intensywnego szkolenia oraz praktycznego stażu: nasi absolwenci posiądą nie tylko wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego prowadzenia szkoleń, ale również będą mogli sprawdzić się w roli trenera pod okiem doświadczonych fachowców.

Akademia TES to skoncentrowane i wielowymiarowe szkolenie wyposażania przyszłych trenerów biznesu w kluczowe narzędzia pozwalające na wykonywanie tego zawodu. TES składa się z następujących etapów:

  1. Intensywny trening interpersonalny – (40 godzin) TES rozpoczyna się czterodniowym treningiem interpersonalnym, trakcie którego uczestnicy będą mieli okazję zdobyć bogatą informację zwrotną na swój temat w kontekście budowania kontaktu z drugim człowiekiem.
  2. Program szkoleniowy – trzon TES stanowi sześć dni szkoleniowych ukierunkowanych na przekazanie i wytrenowanie przez uczestników narzędzi tworzących warsztat trenerski. Obejmuje on m.in.: identyfikację potrzeb szkoleniowych, projektowanie i organizację szkoleń, pracę z procesem grupowym, techniki i narzędzia trenerskie, budowanie wizerunku i sztukę wystąpień publicznych. Szczególny nacisk położony jest na przyswojenie przez uczestników praktycznych umiejętności prowadzenia szkoleń dla biznesu. Poznają oni ich specyfikę oraz typowe praktyki w tym obszarze trenerskim.
  3. Certyfikacja – każdy z uczestników szkolenia podejdzie do praktycznego egzaminu pozwalającego na uzyskanie certyfikatu Akademii. Egzamin ma formę próbki szkolenia samodzielnie skonstruowanego przez uczestnika. Pozytywny wynik egzaminu zostaje poświadczony certyfikatem ukończenia Akademii Trainer’s Essential Skills.
  4. Praktyka – po uzyskaniu pozytywnego wyniku na egzaminie praktycznym, uczestnik otrzymuje możliwość wzięcia udziału w szkoleniach w charakterze kotrenera. Jego doświadczenie zostaje udokumentowane w postaci aneksu do certyfikatu. Po szkoleniach uczestnik tworzy profesjonalne raporty trenerskie z przeprowadzonych szkoleń pod superwizją koordynatorów. Otrzymuje również informację zwrotną od trenerów, z którymi współprowadził szkolenia.

Zajęcia odbywają się w trybie weekendowym. Trening interpersonalny odbywa się w ciągu jednego weekendu i dwóch dni poprzedzających. Dni programu szkoleniowego realizowane są  w co drugą sobotę, przez trzy miesiące. Terminy certyfikacji oraz praktyki są ustalane z uczestnikami indywidualnie.

Po ukończeniu Akademii Trainer’s Essential Skills uczestnik posiada podstawy do rozwijania swoich umiejętności trenerskich oraz podnoszenia kwalifikacji jako trener biznesu czy trener sprzedaży na profesjonalnym poziomie. Struktura programu poparta wieloletnim doświadczeniem czołowych polskich trenerów pozwala nam intensywnie i kompleksowo rozwijać wschodzące talenty. Nasi absolwenci zyskują solidny ekwipunek wiedzy oraz doświadczeń pozwalających na budowanie swojego trenerskiego portfolio i zdobywania kolejnych certyfikacji. Akademia trenerów biznesu jest dla Ciebie! Dowiedz się, jak wygląda prowadzenie szkoleń.

KONSULTANT SZKOLENIA:


Zostaw swój nr telefonu. Oddzwonimy.
Agnieszka Kazubska

a.galinska@projektgamma.pl
Project Manager
tel.: +48 22 266 02 37
tel.: +48 517 081 300

SPOSOBY REZERWACJI:

NASTĘPNY KROK: CO ZYSKUJĘ?